Notice: Undefined variable: ip in /var/www/clients/client1/web1/web/oc-content/plugins/watchlist/index.php on line 49
In process
Villa op het zuiden met 3 slaapkamers en 2 badkamers in Ciudad Quesada (Doña Pepa), Alicante.
Ontdek deze charmante villa met 3 slaapkamers en 2 badkamers, gelegen in de rustige omgeving van Ciudad Quesada, Alicante. Deze ruime woning, gelegen op een ruim perceel van 500 m², biedt een comfortabel toevluchtsoord met een mix van binnen- en buitenleven. De zuidgerichte ligging zorgt voor overvloedige zonneschijn, terwijl het privézwembad u uitnodigt om te genieten van de warmte van het prachtige klimaat.
Binnen vindt u een doordacht ontworpen indeling met een volledig ingerichte keuken met moderne apparatuur, drie ingebouwde kasten voor voldoende opbergruimte en airconditioning voor comfort het hele jaar door. De buitenruimte is net zo indrukwekkend, met een privéterras en een buitenkeuken, perfect voor entertainment of om buiten te dineren.
De woning beschikt ook over elektrische poorten voor privacy, veiligheidsroosters voor gemoedsrust en handige off-road parkeergelegenheid met een carport. Daarnaast geniet u van een prachtig uitzicht op het omliggende meer en de tuinen.
Deze villa ligt op slechts 10 minuten van het strand en op korte rijafstand van lokale winkels, voorzieningen en golfbanen. Het is ideaal gelegen voor zowel ontspanning als recreatie. Hoewel er wat renovatie nodig is, is dit een fantastische kans om uw droomhuis te personaliseren.
Mis uw kans niet om dit prachtige pand te bezichtigen en u de potentie ervan voor te stellen!
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Bouwoppervlakte: 120 m2
Perceel: 500 m2
Oriëntatie: Zuid
Off-road parkeren
Carport
Dichtbij winkels
Urbanisatie
Dichtbij de stad
Privézwembad
Zuidgericht
Uitzicht op de tuin
Uitzicht op het zwembad
Meubilair - Onderhandelbaar
Dichtbij de golfbaan
Aparte keuken
Volledig ingerichte keuken
Renovatie vereist
Airconditioning
Privéterras
Volledig betegeld perceel
Dichtbij voorzieningen
Elektrische poorten
Buitenkeuken
Beveiligingsroosters
Oprit
Toldos
Uitzicht op het meer
Glasvezel
Details
| Offer Type | For sale |
| Status | Resale |
| Bedrooms | 3 |
| Bathrooms | 3 |
| Build Size | 120 m2 |
| Plot | 500 m2 |
| Energy | In process |
| Heating | |
| Air Conditioning | |
| Terrace | |
| Parking | |
| Garden | |
| Pool |