235.000 €

Kamienica for sale in Ciudad Quesada, Alicante, Spain

Ref.: CG86122 3 1
50
PREMIUM
Energy Rating E
Kamienica z 3 sypialnie oraz 1 Łazienki w Ciudad Quesada, Alicante

Dom szeregowy z 3 sypialniami i 2 łazienkami w Ciudad Quesada (Lo Marabu) w Alicante.

Odkryj ten piękny, 3-pokojowy dom szeregowy, położony w pożądanej dzielnicy Lo Marabu w Ciudad Quesada. Idealnie położony dla śródziemnomorskiego stylu życia, ten dom z ekspozycją południową oferuje harmonijne połączenie komfortu i stylu, zaledwie kilka minut od wybrzeża, pól golfowych i lokalnych udogodnień.

Jasny, przestronny salon otwiera się na taras od strony południowej z malowniczym widokiem na basen i ogród, a dzięki szklanym zasłonom w chłodniejsze miesiące przekształca się w przytulny ogród zimowy – idealny do korzystania ze słońca przez cały rok. Piec na pellet dodaje ciepła i uroku, tworząc przyjazną atmosferę do relaksu lub spotkań towarzyskich.

Eleganckie przejście prowadzi do przestronnej jadalni, która pierwotnie była trzecią sypialnią i w razie potrzeby można ją z łatwością przekształcić. Nowoczesna, niedawno odnowiona kuchnia charakteryzuje się eleganckim wykończeniem i dużą ilością miejsca do pracy. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie dwuosobowe, jedna z prywatnym balkonem z widokiem na basen, idealnym na poranną kawę lub podziwianie zachodu słońca, oraz rodzinna łazienka.

Na zewnątrz nieruchomość oferuje luksusową kuchnię na świeżym powietrzu z wbudowanym grillem, idealną na spotkania na świeżym powietrzu. Osiedle oferuje spokojne, kurortowe otoczenie z zadbanymi ogrodami i pięknym wspólnym basenem. Dogodnie położony, Lo Marabu przyciąga zarówno stałych mieszkańców, jak i właścicieli domów wakacyjnych swoją przyjazną, międzynarodową społecznością, spokojem oraz bliskością sklepów, kawiarni, barów, restauracji, centrów odnowy biologicznej i lokalnych usług.

Zaledwie 10 minut od pola golfowego La Marquesa i parku El Recorral, około 12 minut od plaż Guardamar del Segura i około 35 minut od lotniska w Alicante, ten dom łączy w sobie komfort, wygodę i tętniący życiem styl życia.

Zbudowany w 2005 roku, posiada 3 sypialnie, 2 łazienki, 98 m² powierzchni mieszkalnej na działce o powierzchni 103 m². Oferuje udogodnienia, takie jak klimatyzacja, elektryczne markizy, kuchnia letnia, dwa wejścia, umeblowane wnętrza, kominek, balkon, taras, ogród i basen wspólny.

Opłaty do wspólnoty: 180 €/kwartalnie

Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Powierzchnia budynku: 98 m²
Działka: 103 m²
Orientacja: południowa
Rok budowy: 2005

Klimatyzacja
Elektryczne markizy
Kuchnia letnia
Wejścia: 2
Umeblowane
Kominek
Balkon
Taras
Ogród
Basen wspólny

Details

Tipo de ofertaCompra
EstadoUsado
Dormitorios3
Baños1
Superficie98 m2
Terreno103 m2
Año de construcción2005
EnergyE
Calefacción
Aire Acondicionado
Terraza
Amueblado
Jardín
Piscina
Note: this is a guide to the area and does not show the actual location of the property

Most popular

PREMIUM
PREMIUM