Appartement for sale Ciudad Quesada, Alicante

170.000 €
Ref: CG395452
2 1

Appartement op de bovenste verdieping te koop met privésolarium in Ciudad Quesada (La Marquesa Golf), Alicante.

Ontdek dit charmante appartement op de bovenste verdieping, gebouwd in 2007. Deze woning van 58 m² biedt een gezellige en functionele woonruimte met twee slaapkamers en een badkamer. Het appartement is doordacht ontworpen met een westelijke oriëntatie, waardoor u kunt genieten van prachtige zonsondergangen en natuurlijk licht gedurende de hele dag.

Gemak en comfort staan ​​centraal in deze woning, die is voorzien van airconditioning om u koel te houden tijdens de warmere maanden. Stap naar buiten op het balkon om te genieten van het uitzicht of ontspan op uw privésolarium, perfect om buiten te leven en te entertainen. De gemeenschappelijke voorzieningen omvatten een zwembad, ideaal om te ontspannen en te socialiseren met de buren.

Extra voordelen zijn onder andere parkeergelegenheid op eigen terrein. Of u nu op zoek bent naar een permanente woning of een vakantiehuis, dit appartement biedt een fantastische kans om te genieten van de mediterrane levensstijl op een gevestigde en gewilde locatie.

Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Woonoppervlakte: 58 m2
Oriëntatie: West
Bouwjaar: 2007

Airconditioning
Gemeenschappelijk zwembad
Solarium
Balkon
Parkeergelegenheid op eigen terrein
Uitzicht

Details

Offer TypeFor sale
StatusResale
Bedrooms2
Bathrooms1
Build Size58 m2
Year Built2007
EnergyF
Air Conditioning
Terrace
Parking
Pool
Note: this is a guide to the area and does not show the actual location of the property

Most popular

Appartement for sale Ciudad Quesada Alicante, Spain
PREMIUM
Villa for sale Ciudad Quesada Alicante, Spain
  • Villa
  • Ciudad Quesada
  • 394.950 €
  • 3 2
Bungalow for sale Orihuela Costa Alicante, Spain
  • Bungalow
  • Orihuela Costa
  • 135.000 €
  • 2 1
Appartement for sale Orihuela Costa Alicante, Spain
Appartement for sale Torrevieja Alicante, Spain