Stor luksusvilla med 4 soverom og 6 bad i Ciudad Quesada (Doña Pepa), Alicante.
Oppdag denne luksuriøse, store villaen som tilbyr en eksepsjonell blanding av komfort og eleganse. Denne romslige eiendommen er spredt over tre etasjer og har fire soverom og seks bad, noe som gjør den perfekt for familier eller de som ønsker god plass. Hovedetasjen har et innbydende soverom og et komplett bad, samt en romslig stue og spisestue med en koselig peis. Det moderne kjøkkenet har en ekstra spiseplass og åpner ut mot en glassterrasse som gir sømløs tilgang til den vakkert anlagte hagen og uteområdene.
Ovenpå finner du to soverom til med eget bad, inkludert hovedsuiten med tilgang til en terrasse med utsikt over det innbydende bassengområdet. Underetasjen tilbyr en allsidig åpen stue, et ekstra soverom og to dusjbad, ideelt for gjester eller familiemedlemmer. Nylige oppgraderinger inkluderer klimaanlegg, elektriske persienner, doble vinduer og et omfattende alarmsystem som sikrer komfort og sikkerhet.
Villaen ligger på en romslig tomt på 1058 m², og har et nylig renovert svømmebasseng på 125 m² omgitt av rikelig med sitteplasser og avslapningsområder. Den anlagte hagen er enkel å vedlikeholde, med et stort trebod, en garasje med vaskerom, ekstra parkering og en automatisk port for enkelhets skyld. Et utendørsbad gjør eiendommen enda mer praktisk. Denne sørvendte villaen ligger i gangavstand fra lokale kafeer og restauranter, og kombinerer luksuriøs livsstil med utmerket tilgjengelighet. Denne eiendommen ble bygget i 1997 og tilbyr moderne fasiliteter i et attraktivt område av Alicante.
SUMA/IBI: 970€/Årlig
Søppelavgift: 130€/Årlig
Soverom: 4
Bad: 6
Byggestørrelse: 292 m2
Tomt: 1058 m2
Orientering: Sør
Byggeår: 1997
Klimaanlegg
Garasje
Bodrom
Elektriske persienner
Doble vinduer
Alarmanlegg
Hage
Vaskerom
Carport
Peis
Parkering på tomt
Overbygd terrasse
Forsterket inngangsdør
Innebygde garderober
Details
| Offer Type | For sale |
| Status | Resale |
| Bedrooms | 4 |
| Bathrooms | 6 |
| Build Size | 292 m2 |
| Plot | 1058 m2 |
| Year Built | 1997 |
| Energy | In process |
| Heating | |
| Air Conditioning | |
| Terrace | |
| Parking | |
| Garden | |
| Pool |
Most popular
|
|
REDUCED PRICE
|
|
PREMIUM
|
|
|
|
|
PREMIUM
|
|
|
|
|
PREMIUM
|
|













