1.160.000 €

Neubau villa for sale Dehesa de Campoamor, Alicante

Ref.: CG1023409 4 4
32
PREMIUM
NEW BUILD
Energy Rating
Villa med 4 sovrum och 4 badrum i Dehesa de Campoamor, Alicante

Villa med 4 sovrum och 4 badrum i Dehesa de Campoamor, Alicante

LYXVILLA PÅ STRANDEN

En 2 minuters promenad från stranden och mojligheten att njuta av mer an 300 soldagar om året med en medeltemperatur på 20º C !!!

Villa med 4 sovrum och 4 badrum, fullt utrustad. Byggd på en stor tomt for att njuta av sin tradgård och privata pool, aerotermiskt system och luftkonditionering.

Detta exklusiva område i Campoamor ligger bara 500 m från Aguamarinas strander, Campoamor (Orihuela Costa). Alla tjanster som golfbanor, hamnar, restauranger, barer, stormarknader, banker, vårdcentraler, apotek och kopcentra som La Zenia Boulevard ar lattillgangliga.

Villan ligger i narheten av National Highway 332 och 5 minuter från narmaste infart till motorvag AP-7, vilket underlattar områdets till- och frånfartsvagar och forbindelsen med de olika nationella motorvagarna och narliggande stader. .

Du kan njuta av Murcia 40 minuter med bil, Alicante 45 minuter. Alicantes flygplatser på 26 km och Corvera (Murcia) på 30 km. Och 7 km till narmaste golfbana, med upp till 6 golfbanor i omgivningarna.

Sovrum: 4
Badrum: 4
Bygga: 196 m2
Byggtomt: 500 m2

Details

TypZu verkaufen
StatusNeubau
Anzahl Räume4
Anzahl Badezimmer4
Quadratmeter196 m2
Quadratmeter (insgesamt)500 m2
Vom Eigentümer
Note: this is a guide to the area and does not show the actual location of the property

Most popular

PREMIUM
Lägenhet zu verkaufen Guardamar del Segura Alicante, Spain