Apartament z 2 sypialniami i 1 łazienką w Orihuela Costa (Cabo Roig), Alicante.
Ten uroczy apartament z dwiema sypialniami i jedną łazienką stanowi doskonałą okazję dla wczasowiczów lub inwestorów poszukujących nieruchomości z wysokim zyskiem pod wynajem.
Położony zaledwie 200 metrów od morza i nadmorskiej promenady, apartament mieści się w popularnym kompleksie na tętniącym życiem bulwarze Cabo Roig, w otoczeniu licznych barów, restauracji, kawiarni i sklepów, a kilka piaszczystych plaż znajduje się w zasięgu spaceru. Nieruchomość oferuje jasny, otwarty salon z jadalnią i w pełni wyposażoną kuchnią, dwie sypialnie dwuosobowe z wbudowanymi szafami oraz rodzinną łazienkę, z których wszystkie prowadzą na prywatny balkon. Sprzedawany umeblowany, z klimatyzacją, apartament posiada prywatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym i jest dostępny windą. Mieszkańcy mają do dyspozycji wspólny basen i łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień, takich jak supermarkety, apteki, centra medyczne i transport publiczny. Malownicze plaże Cabo Roig, Aguamarina i Campoamor znajdują się zaledwie kilka kroków od nadmorskiej promenady.
Wybudowany w 2004 roku apartament o powierzchni 58 metrów kwadratowych jest doskonale zlokalizowany pod kątem wynajmu i znajduje się na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu.
SUMA/IBI: 184 €/rok
Opłaty dla społeczności: 1380 €/rok
Sypialnie: 2
Łazienki: 1
Powierzchnia: 58 m²
Orientacja: północno-wschodnia
Rok budowy: 2004
Klimatyzacja
Umeblowane
Winda
Parking podziemny
AGD
Domofon
Osiedle zamknięte
Dobry wynajem
Zabudowane szafy
Blisko sklepów, barów i restauracji
Blisko plaży
Blisko transportu publicznego
Balkon
Details
| Aanbod Type | Te Koop |
| Status | Bestaande bouw |
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 1 |
| Woonoppervlakte | 58 m2 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Energy | E |
| Verwarming | |
| Air Conditioning | |
| Lift | |
| Terras | |
| Parkeerplaats | |
| Gemeubileerd | |
| Zwembad |
Most popular
|
|
|
PREMIUM
|
|
|
PREMIUM
|
|
|
|
|
|
REDUCED PRICE
|
|
|
REDUCED PRICE
|













