Blizniak na sprzedaż Orihuela Costa, Alicante
Dom w zabudowie bliźniaczej z 3 sypialniami i 2 łazienkami w Orihuela Costa (La Florida), Alicante.
Odkryj ten uroczy dom w stylu czteropiętrowym, położony w spokojnej dzielnicy Residencial Alandalus w dzielnicy La Florida. Idealnie położony w jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Orihuela Costa, ten dom oferuje wspaniałą okazję do stworzenia idealnego śródziemnomorskiego azylu.
Dom posiada trzy wygodne sypialnie, w tym jedną na parterze, zapewniającą łatwy dostęp i dodatkową praktyczność. Do dyspozycji Gości są dwie łazienki, z których jedna znajduje się na parterze. Przestronny salon z jadalnią oferuje pełen potencjał, oferując przyjazną przestrzeń do relaksu i spotkań towarzyskich. Oddzielna kuchnia zapewnia łatwy dostęp do przestrzeni zewnętrznej, dzięki czemu życie w domu i na świeżym powietrzu staje się bezproblemowe.
Wyjdź na zewnątrz i ciesz się śródziemnomorskim klimatem na uroczej werandzie, idealnej do spożywania posiłków na świeżym powietrzu lub relaksu z przyjaciółmi. Prywatny ogród o powierzchni około 42 m² to doskonała przestrzeń do ogrodnictwa, ustawiania mebli ogrodowych lub tworzenia własnej oazy. Taras przy głównej sypialni i przestronny taras dopełniają tę rezydencję, oferując mnóstwo miejsca do kąpieli słonecznych i podziwiania pięknego otoczenia.
Chociaż nieruchomość jest obecnie pusta i wymaga odrobiny troski, stanowi ona fantastyczną okazję do dostosowania i modernizacji domu do własnych upodobań. To czysta karta, gotowa do transformacji, pozwalająca na zwiększenie wartości i stworzenie przestrzeni odzwierciedlającej Państwa styl.
Mieszkańcy mają również do dyspozycji wspólny basen, idealny do spędzania ciepłych letnich dni i tworzenia relaksującej, rodzinnej atmosfery. Lokalizacja jest bezkonkurencyjna – supermarkety, restauracje, kawiarnie, centra handlowe, szkoły, obiekty rekreacyjne, pola golfowe i wszystkie niezbędne usługi znajdują się w odległości zaledwie kilku minut, co sprawia, że codzienne życie jest wygodne i przyjemne.
Wybudowany w 1999 roku dom o powierzchni 83 m² z ekspozycją północno-wschodnią oferuje klimatyzację, ogrzewanie, schowek, system alarmowy, miejsce parkingowe, taras, ogród i przestronny taras, zapewniając wszystkie udogodnienia niezbędne do komfortowego życia.
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Powierzchnia budynku: 83 m²
Orientacja: północno-wschodnia
Rok budowy: 1999
Klimatyzacja
Pomieszczenie gospodarcze
Solarium
Ogrzewanie
Taras
Ogród
Alarm
Basen wspólny
Parking terenowy
Details
| Type | For sale |
| Status | Good condition |
| Num. Rooms | 3 |
| Num. Bathrooms | 2 |
| Square Meters | 83 m2 |
| Construction Year | 1999 |
| Energy | In process |
| Heating | |
| Air Condition | |
| Terrace | |
| Parking | |
| New | |
| By Owner |
Most popular
|
PREMIUM
|
|
|
PREMIUM
|
|
|
REDUCED PRICE
|

















































