265.000 €

Half vrijstaand for sale in Pilar de la Horadada, Alicante, Spain

Ref.: CG842169 3 2
25
PREMIUM
Energy Rating In process
Half vrijstaand met 3 slaapkamers en 2 badkamers in Pilar de la Horadada, Alicante

Halfvrijstaande villa met 3 slaapkamers en 2 badkamers in Pilar de la Horadada, Alicante.

Luxe, moderne nieuwbouwvilla, gelegen nabij het centrum van Pilar de la Horadada. De villa is gebouwd op 2 verdiepingen en beschikt over 3 slaapkamers, 2 badkamers, een studiokeuken met woonkamer, inbouwkasten, een privétuin met zwembad en een parkeerplaats aan de straat. De woonkamer biedt directe toegang tot het terras en het zwembad. De villa is voorzien van pre-installatie voor airconditioning, ledverlichting, kunststof ramen met dubbele beglazing, een warmwatervoorziening met aerothermische energie en een privézwembad. In de buurt vindt u supermarkten, restaurants, winkels en apotheken.

Gelegen in een gewilde omgeving, biedt het gemakkelijke toegang tot Lo Romero Golf, lokale restaurants, winkels en voorzieningen. Of u nu op zoek bent naar een gezinswoning, een vakantiehuis of een investeringsmogelijkheid, deze woning biedt alles wat u nodig heeft.

De woning beschikt over airconditioning, een oprit en parkeergelegenheid aan de straat. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² op een perceel van 116 m².

Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Woonoppervlakte: 126 m²
Perceel: 116 m²
Oriëntatie: Zuidoost

Airconditioning
Oprit
Parkeergelegenheid aan de straat

Details

Aanbod TypeTe Koop
StatusBestaande bouw
Slaapkamers3
Badkamers2
Woonoppervlakte126 m2
Plot116 m2
EnergyIn process
Verwarming
Air Conditioning
Terras
Parkeerplaats
Zwembad
Note: this is a guide to the area and does not show the actual location of the property

Most popular

PREMIUM
PREMIUM