285.000 €

Villa for sale in Rojales, Alicante, Spain

Ref.: CG055853 2 2
26
PREMIUM
Energy Rating In process
Villa med 2 soverom og 2 baderom i Rojales, Alicante

Villa med 2 soverom og 2 bad i Rojales (Benimar II), Alicante.

Oppdag denne sjarmerende frittliggende villaen i hjertet av Benimar II, Rojales. Perfekt plassert i et pulserende samfunn, bare fem minutters gange unna en rekke livlige barer, butikker og spisesteder, inkludert en McDonald's som ligger beleilig til ved en naturskjønn innsjø og park.

Golfentusiaster vil sette pris på nærheten til La Marquesa golfbane, bare en kort 5–10 minutters kjøretur unna, mens fantastiske strender langs Costa Blanca Sør ligger innen 10 minutters rekkevidde, noe som gjør dette til et ideelt sted for både fritid og livsstil.

Villaen tilbyr en komfortabel planløsning med to soverom og to bad, totalt 88 m2 veldesignet boareal på en lettstelt tomt på 300 m2. Første etasje ønsker deg velkommen med en koselig stue med pelletsbrenner, perfekt for kjøligere kvelder, og en bred buegang som fører inn til spisestuen med doble glassdører som åpner direkte til hagen. Det separate, fullt utstyrte kjøkkenet gir praktisk og bekvemmelighet. Et dobbelt soverom og et familiebad fullfører denne etasjen.

Ovenpå har hovedsoverommet en takvifte, et eget dusjrom og direkte tilgang til en privat terrasse. Herfra kan du nyte fantastisk fjellutsikt og fortryllende solnedganger – et ideelt sted for avslappende kvelder.

Uteområdene inkluderer et privat svømmebasseng med kunstgress rundt, perfekt for sommerdager, sammen med et hageområde med hovedsakelig flislagte overflater som krever minimalt vedlikehold. Ytterligere funksjoner inkluderer parkering utenfor veien, innebygde garderober og klimaanlegg overalt, noe som sikrer komfort året rundt. Eiendommen drar også nytte av et felles svømmebasseng, som tilbyr ekstra fritidsmuligheter, og sikkerhetsfunksjoner som et alarmsystem.

Dette hjemmet ble bygget i 2003 og kombinerer praktiske fasiliteter med en attraktiv beliggenhet, noe som gjør det til en ypperlig mulighet for de som søker en familiebolig eller et feriested i det ettertraktede Benimar-området på Costa Blanca Sør.

Soverom: 2
Bad: 2
Byggestørrelse: 88 m2
Tomt: 300 m2
Orientering: Vest
Byggeår: 2003

Klimaanlegg
Pelletbrenner
Borg
Terrasse
Hage
Alarm
Privat basseng
Felles basseng
Parkering utenfor veien

Details

Tipo de ofertaCompra
EstadoUsado
Dormitorios2
Baños2
Superficie88 m2
Terreno300 m2
Año de construcción2003
EnergyIn process
Calefacción
Aire Acondicionado
Terraza
Estacionamiento
Jardín
Piscina
Note: this is a guide to the area and does not show the actual location of the property

Most popular

PREMIUM
PREMIUM
PREMIUM